poniedziałek, 23 lutego 2015

Bo na świecie są dobrzy ludzie :-)

Kochani! Chciałabym Was serdecznie zaprosić na koncert charytatywny na rzecz Wiktorki. Odbędzie się on w przestrzeni kulturalnej w "Kamienicy 12" w Bydgoszczy. Dnia 21 marca od godziny 15.00 zagrają dla wszystkich zebranych wspaniałe i zdolne dzieciaki ze Szkoły Muzycznej, do której chodzi siostra Wikusi. Wiktorka sama chciała zdawać do szkoły muzycznej i grać jak siostra na pianinie. Niestety życie miało dla niej inne plany... Poza koncertem odbędzie się aukcja dzieł sztuki, na której każdy chętny będzie mógł nabyć cegiełkę przeznaczoną na ten cel. Będą piękne obrazy znanych artystów jak i mnóstwo wszelakiego rękodzieła, które przeznaczyło na ten cel wielu artystów z całej Polski. Nadal organizowana jest zbiórka cegiełek- jeżeli jeszcze ktoś z Was będzie mógł i zechce wesprzeć akcję - proszę o kontakt mailowy (starapracownia.pl@gmail.com) tam podam adres do wysyłki. 
Walczymy o naszą kochaną Wiktorię. Głęboko wierzymy, że uda jej się pokonać chorobę, że to wszystko co teraz się dzieje, sprawi, że wyzdrowieje. Wierzymy, że z nami zostanie, że będzie rosła i uśmiech na jej uroczej twarzyczce będzie gościł każdego dnia. Wierzymy, że dane nam będzie mieć ją obok siebie przez wiele długich, szczęśliwych lat. Nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłoby być inaczej. Mimo, że często rodzi się w człowieku strach, strach tak wielki, że aż ciężko oddychać, to musi po chwili iść do przodu, nie może się poddać, nie może odpuścić. Są chwile gdy łzy płyną mi po twarzy całym wodospadem, że zasłaniają mi świat, ale nawet wtedy wiem, że nie można się załamać, to nic nie da. Trzeba wziąć się w garść i iść do przodu. Kiedy patrzę na te wszystkie cegiełki, które przysyłają do nas ludzie z całej Polski, kiedy spotykam cudowne osoby pomagające nam bezinteresownie, wtedy czuję że Bóg nas nie opuszcza. Wierzę, że poprzez nich wszystkich otacza Wiktorię swoją opieką. W końcu zsyłając na ziemię swojego Aniołka- musi się nim opiekować! Tyle pozytywnej energii po prostu musi pomóc!
Kochani! Żyjemy często drobiazgami, wzburzając się błahostkami, zapominając o prawdziwych wartościach. Pamiętajmy o tym, że życie ludzkie zawsze jest darem, cudem, o który trzeba walczyć. Myślcie ciepło o naszej Wikusi, pamiętajcie o niej w modlitwie i nie zwlekajcie mówić bliskim, że ich kochacie i że są dla Was ważni, by nigdy nie żałować, że się tego nie zrobiło.
Pomoc dla Wiktorki, Pomoc dla Wiktorii Lewkowskiej
Pomoc dla Wiktorki
 

4 komentarze:

  1. Aga wierzę że wszystko się uda! w sobotę lecą nasze puszkowe wazony i na przydasie ołówkowe;) praca dziewczynek;) buziaki dobrego dnia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)