środa, 31 grudnia 2014

Aniołek z masy solnej z niezapominajkami o imieniu "Marzenka" :-)

Witajcie:-) No i mamy w końcu Sylwestra. Coś się kończy, coś się zaczyna. Od dłuższego czasu nie robię podsumowań ani planów związanych z tym okresem. Wolę żyć tu i teraz;-) Jednak zgodnie z tradycją chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia - przed wszystkim zdrowia. Uwierzcie, że to najpiękniejsza rzecz jaką można mieć:-) Zdrowia dla Was i dla Waszych najbliższych. Życzę Wam także czasu na twórczość, na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Miliona pomysłów, które pozwolą się wcielić w życie, no i oczywiście czasu na ich realizację. Uśmiechu każdego dnia, radości tych maleńkich i ogromnych. Umiejętności cieszenia się z rzeczy zwyczajnych, doceniania tego co się ma i miłości:-) Wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku. No i żeby wiosna do nas jak najszybciej przyszła;-)
A tutaj aniołek z masy solnej - widać tęsknotę za wiosną? Chyba tak;-) Aniołek w klimacie "Byle do wiosny", taki właśnie projekt realizuję dopóki nie przywita nas ta cudowna pora roku;-) Zimie już dziękuję, może sobie iść;-)
Aniołek z masy solnej, aniołki z masy solnej, masa solna, anioł anioły z masy solnej, salt dough angels, salt doug, figurki ozdoby z masy solnej
Aniołek z masy solnej o imieniu Marzenka
Aniołek to klasyczny reprezentant serii "lalkowych aniołków z masy solnej". Zarówno kolorystycznie jak i dzięki detalom;-) 
Wczoraj odbyła się hurtowa sesja aniołków  z masy solnej. Chyba ponad 30 sztuk stanęło przed obiektywem;-) Do tego kilka szkatułek ozdobionych decoupage'm, zakładka do książek, kilka broszek z filcu, broszek robionych na szydełku, zamotki, etc. Z tego powodu często to co publikuję na blogu pochodzi z wcześniejszego okresu niż dni, w których to zamieszczam. Prace publikuję z opóźnieniem, stąd wiele z nich po prostu umyka. Więc piszę, że coś robię, a to potem często nie doczekuje się to publikacji, lub pojawia duuużo później;-) Jak na przykład stojące, siedzące, leżące aniołki;-) Które wypadły z obiegu;-) Lub już są komuś podarowane;-) Zdjęcia łatwiej i szybciej robi się za jednym razem całej serii aniołków niż pojedynczo - tyle mam na swojehttps://www.blogger.com/blogger.g?blogID=6071930523930853316#editor/target=post;postID=4666700056698962176 usprawiedliwienie;-)
A tu jeszcze wracając do aniołka - zbliżenie na twarzyczkę: no i mała refleksja - "przerzuciłam się" na nową farbę do malowania "skóry", o której kiedyś tam już wspominałam. Teraz będzie to regułą, lekko ciemniejsze zabarwienie anielskiej skóry;-) Zdecydowanie łatwiej się z nią pracuje niż z farbą, której używałam przez ostatnie 1,5 roku. Do odcienia się już przekonałam, nawet teraz wcześniejsze aniołki wydają mi się blade;-)
Aniołek z masy solnej, aniołki z masy solnej, masa solna, anioł anioły z masy solnej, salt dough angels, salt doug, figurki ozdoby z masy solnej
Aniołek z niezapominajkami z serii "Lalkowych"
Na kwiatkach drobinki brokatu, na listach podobnie;-) Aniołek ma wiszące nóżki i pastelowe wdzianko;-) Taki bardzo "klasyczny". Włoski doczepione ze sznureczka w wersji blond. Muszę pokonać lenistwo w sprawie farbowania anielskich włosów. Zawsze chciałam, ale zawsze robiłam coś innego;-) Może dzisiaj się zmotywuję. Dla mnie Sylwester to po prostu kolejny, zwykły dzień. O ile Święta spędziłam w gronie rodzinnym, to w dniu dzisiejszym mamy z Mężem normalny, pracujący dzień;-) No może trzeba tylko kupić o jeden chleb więcej, bo jutro może być z tym mały problem;-)
Na dzisiaj to wszystko. Bardzo dziękuję Wam za obecność, za komentarze, za to że jesteście:-) Pozdrawiam serdecznie Agnieszka ze Starej Pracowni :-)
W styczniu szykuję dla Was pewną niespodziankę, ale na razie "ciiii";-)

7 komentarzy:

 1. Śliczna i taka wiosenna! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - zdrówka przede wszystkim!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowie i czas na twórczość - bezcenne :) Dziękuję i wzajemnie, dużo szczęścia i radości :)
  A aniołek przywodzi tęsknotę za wiosną :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie są te nazwy Twoich projektów. Szczęśliwego Nowego Roku;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech się spełnią wszystkie życzenia:
  te łatwe i trudne do spełnienia.
  Niech się spełnią te duże i te małe,
  te mówione głośno lub nie mówione wcale.
  Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
  tego życzę Ci w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej Agnieszko, jaka z Ciebie pracowita osóbka! Tak tak, w aniołku widać tęsknotę za wiosną, te kolorki cudne... Usta czerwone, nóżki szczuplutkie, spódniczka krótka :D Śliczny wyszedł! Tobie również wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku, no i Wikusi dużo, dużo zdrówka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas też nie ma szału noworocznego;) Ale życzenia muszą być więc życzymy Ci wszystkiego najlepszego i kolejnego anielskiego roku:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakież piękne imię ma ten aniołek:D Wszystkiego dobrego na Nowy Rok

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)