niedziela, 22 listopada 2015

Aniołek z masy solnej z kwarcem różowym :-)

Witajcie:-) Zgodnie z obietnicą przychodzę do Was z pierwszym aniołkiem z serii "Terapeutycznych Kluseczek". Nie przypadkowo będzie to aniołek z kwarcem różowym. To bardzo wyjątkowy kamień, zwany potocznie "kamieniem miłości". Pomaga we wszelakich sprawach sercowych. Uczy miłości do partnera, do innych ludzi, do świata. "Leczy" złamane serce, pomaga wybaczać. Poprawia stosunki międzyludzkie - to bardzo dobry kamień "do domu". Łagodzi napięcia, uczy empatii, współczucia. Odsuwa to co negatywne, przyciągając w jego miejsce dobro. Powieszony nad łóżkiem odpędza koszmary senne. Roztacza aurę spokoju, delikatności, wrażliwości na wszelakie piękno, nawet to najmniejsze. 
To bardzo pozytywny kamień, zwłaszcza w połączeniu z anielską postacią;-)
Tutaj Kluseczka z delikatnie wybarwionym kwarcem różowym:
aniołek z masy solnej z kwarcem różówym, anioł aniołki z masy solnej, masa solna, anioły z masy solnej, salt dough angels
Aniołek z masy solnej z kwarcem różowym
Aniołek został pomalowany perłowymi farbami i delikatnie ozdobiony drobinkami brokatu. 
Niezależnie od tego czy wierzy się w działanie kamieni, czy też nie. Moim zdaniem taki dodatek do aniołka jest dobrym pomysłem. Powyższa "Kluseczka" na pewno zadziała jak plasterek na smutne serduszko i balsam na zszargane nerwy;-) To idealny aniołek do każdego domu.
Cóż, wracam do pracy. W pracowni czekają na pomalowanie reniferki. Miłego wieczoru, zdrowia dla Was i Waszych bliskich Kochani!

10 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)