piątek, 1 listopada 2013

Aniołki z masy solnej - Aniołek z masy solnej z napisem "Kocham Cię" i sukienką z niezapominajkami

Witajcie Kochani! Dziś dzień skłaniający do refleksji, zadumy i zwolnienia choć na chwilę tempa. Czas na wspomnienia tych, których już z nami nie ma... Wśród tych wszystkich rzeczy pamiętajmy też o tych, którzy są obok. O tym, że nie warto czekać z powiedzeniem komuś, że cieszymy się, z faktu, że prostu jest:-) Z powiedzeniem "Dziękuję, przepraszam, proszę czy kocham", to niby tylko słowa, a mogą zdziałać tak wiele. 
Dla mnie to dzień, by wśród wspomnień, docenić wszystko co mam. Jestem wdzięczna światu za wszystko co mnie otacza, a przede wszystkim za ludzi, których mam dookoła. Warto powiedzieć im właśnie dzisiaj "Kocham Cię" :-)
Do tego wszystkiego przyłącza się aniołek w optymistycznym kolorze:-)
Aniołek z masy solnej, Anioł z masy solnej, Masa solna, Figurka z masy solnej, Aniołek z napisem, aniołek z dedykacją, salt dough
Aniołki z masy solnej
Pamiętajmy o mówieniu ludziom, którzy są dla nas ważni tych słów. "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..." Żeby więc kiedyś tego nie żałować, powiedzcie te słowa dzisiaj wszystkim, którzy są dla Was bliscy, póki mamy na to czas. Mamie, Tacie, Babci, Siostrze czy Bratu, Mężowi czy Żonie- to nic nie kosztuje, a znaczy tak wiele:-)
Aniołek z masy solnej, Anioł z masy solnej, Masa solna, Figurka z masy solnej, Aniołek z napisem, aniołek z dedykacją, salt dough
Anioły z masy solnej
Niech ten dzień będzie dla Was przepełnionym poczuciem, że mimo strat, każdy z nas ma wciąż dookoła siebie ludzi, dzięki którym chce się wstawać rano, dla których warto otwierać oczy. Dniem, w którym się rozumie, że pustka, która pozostaje w sercu po odejściu kochanego człowieka, to tylko mały skrawek, obok ogromu przestrzeni zdolnej do kochania i poczucia, że jest się kochanym!

7 komentarzy:

 1. Śliczna anielica a słowa dobrze dobrałaś na dzień dzisiejszy bo naprawdę jest szczególny pozdrawiam Marii

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny anioł i pięknie to napisałaś.... Tylko z tym zwolnieniem tempa mam problem,ja to chyba nigdy nie zwolnię. Od 6,00 na nogach, cmentarz, mieszanie w garach, znowu cmentarz i....na 15stą na 24 godz do roboty.....zwolnisz?W niedzielę tez do pracy.....lubię tempo zycia ale brak mi czasu na hobby nie mam czasu dokończyc obiecanego anioła,.......

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie to ujełaś i zacytowałaś. Pooglądałam wszystkie anioły z ostatnich postów. Jestem jak zawsze nimi oczarowana. I jeszcze z jakimś przesłaniem, świetny pomysł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak u Ciebie anielsko! Piękne buzie maja Twoje aniołki i śliczne, optymistyczne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tymi aniołeczkami w które wkłada się całe serducho i jeszcze z takim przesłaniem zachwycam się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)