niedziela, 22 listopada 2015

"Terapeutyczne Kluseczki" czyli Magia Kamieni w Anielskim Wydaniu :-)

Witajcie:-) Dzisiaj drobna zapowiedź nowej serii "Kluseczek". Pomysł ten od około roku chodził mi po głowie, ale czasami tak bywa, że zanim się coś zrealizuje, musi minąć trochę czasu. Wiecie jak to jest "Plany planami, a życie swoje". W każdym razie w końcu udało mi się wszystko ogarnąć i tak oto powstały "Terapeutyczne Kluseczki". Kluseczki to pozytywne aniołki, takie pocieszne istotki, które wywołują uśmiech na ludzkich twarzach. Stąd jak już wspominałam, właśnie dlatego powrót do tworzenia zaczęłam od nich. Aby zaczerpnąć od nich tej pozytywnej energii. Ogólnie w planach był zupełnie inny rodzaj aniołków połączonych z kamieniami, ale ponieważ teraz "tak to właśnie czuję" połączyłam je z "Kluseczkami".
aniołki z masy solnej z kamieniami półszlachetnymi, anioły z kamieniami, masa solna
Aniołki z masy solnej w połączeniu z kamieniami półszlachetnymi
"Terapeutyczne Kluseczki" będą serią różnych aniołków z masy solnej w połączeniu z wybranymi kamieniami półszlachetnymi. Publikując aniołka podam oczywiście z jakim kamieniem jest połączony, jakie jest jego zastosowanie/oddziaływanie. Mam nadzieję, że dzięki temu aura jaką wnoszą te aniołki do miejsca, w którym się znajdują będzie jeszcze mocniejsza, bardziej pozytywna i przynosząca dodatkowe korzyści poza aspektem dekoracyjnym;-)
Przygotowania do kiermaszu, który będzie w następny weekend już rozpoczęte, ale planuję wygospodarować nieco czasu i opublikować jeszcze dzisiejszego wieczoru pierwszego reprezentanta "Terapeutycznych Kluseczek";-) 
Co sądzicie o tym pomyśle? Moim zdaniem to idealne połączenie, a jakie jest Wasze zdanie? Do zobaczenia wieczorem, miłego popołudnia, zdrowia Kochani!

6 komentarzy:

 1. Świetny pomysł:) nie dośc że ładnie się prezentuje to jeszcze na dodatek jest taki Aniołek całkiem praktyczny:) Ja sama używam kamieni w różnych kombinacjach (np szydełkowych czy drucianych;) i myślę sobie, że to bardzo fajna sprawa jest:)
  Zdrówka!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wszędzie mam kamienie, nawet w pracowni jest specjalna "miseczka" a w niej pełno ametystów, kamień faraonów, kule Boji, "Burzowe jajo" , hematyty, etc. Od wielu lat mi towarzyszą. Jest "szczotka ametystowa", kamienne świeczniki, ect. Uwielbiam kamienie za ich wygląd i działanie, również życzę zdrowia!

   Usuń
 2. Myślę, że to bardzo fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)