piątek, 27 listopada 2015

Odwołany jarmark w Galerii Pomorskiej

Witajcie:-) Niestety odwołano jarmark sztuki w Galerii, który miał się odbyć w dniach 27-29 listopada. Powód- kłopoty "techniczne". Miejsce, w którym miał się odbyć miało spory spad. Uniemożliwiało to rozstawienie stoisk. Jeżeli jakimś cudem udałoby się je nawet rozstawić, to układany towar najzwyczajniej w świecie by z nich pozjeżdżał wprost na spotkanie z podłogą... Cóż my jesteśmy z Bydgoszczy, ale przyjezdni np ze Szczecina? To dopiero "niespodziankę" mieli. Niestety nic się na to nie poradzi, są jednak ważniejsze rzeczy na tym świecie niż jarmark, który nie doszedł do skutku. W każdym razie niedługo informacje o innych jarmarkach, w których weźmiemy udział. Za kilka dni pojawi się plan;-)
Póki co pokażę Wam "Rudolfa", pierwszego z kilkunastu reniferków z masy solnej. Nie mogłam się zdecydować czy powinny mieć okrągłe noski czy w takiej formie, więc powstały oba rodzaje. Następnym razem chyba zrobię im rękawiczki, bo coś te kopytka wyglądają na zmarznięte;-) Uszka w razie czego chronią nauszniki;-)
renifer z masy solnej, reniferki z masy solnej, renifery z masy solnej, masa solna, salt dough
renifer z masy solnej
renifer z masy solnej, reniferki z masy solnej, renifery z masy solnej, masa solna, salt dough
reniferek z masy solnej
Mam nadzieję, że świąteczna ozdoba w takim wydaniu się Wam spodoba. Miłego dnia i zdrowia!:-)

5 komentarzy:

 1. Rudolf jest obłędny :) a rękawiczki to niezły pomysł czekam na kolejne słodziaki :) pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń
 2. Organizatorzy powinni najpierw sprawdzić miejsce, a potem dawać ogłoszenie, gdzie jarmark się odbędzie... oj, oj...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak powinni, ale czasami wychodzi inaczej niestety. W każdym razie i tak najgorzej mieli Ci, którzy przyjeżdżali z daleka, to dopiero rozczarowanie.

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)