środa, 23 stycznia 2013

Początek

"Stara Pracownia" od dzisiaj zaczyna żyć również jako blog. Mój mikrokosmos twórczy;-) Wierzę, że stanie się miejscem pełnym ciepła, inspiracji i pozytywnej energii. Zakątkiem dla tych, którzy podobnie jak ja żyją gdzieś między marzeniami, a rzeczywistością, w świecie, w którym dzięki sztuce granica pomiędzy nimi często ulega zatarciu.
Chcę się z Wami podzielić cząstką siebie, która niczym jak w baśniach, "zaklęta" jest w każdym przedmiocie, który tworzę. W końcu to, co się tworzy, jest w jakimś sensie odzwierciedleniem naszego wewnętrznego świata. Dzięki twórczości można pokazać swoje uczucia, wrażliwość, emocje, czy milion innych rzeczy, które zamanifestują się w naszych pracach. Z tego powodu zazwyczaj nie tworzę przedmiotów masowo, by każdy mógł być swoistym unikatem. Jednym, jedynym egzemplarzem i dzięki temu być w pewien sposób wyjątkowym, bo niepowtarzalnym;-) Zresztą jest tyle inspiracji dookoła, że ponowne tworzenie tego samego było by po prostu marnotrastwem;-) Znajdą się więc tu prace zarówno poważne i romantyczne, jak i te liryczne i zupełnie niepoważne, czasem śmieszne, czasem melancholijne, po prostu różnorodne. Taki koktajl twórczości wszelakiej i z gatunków wszelakich;-) Po co się ograniczać?;-) 
Na końcu chciałabym po prostu powiedzieć "Dzień dobry, witajcie- zapraszam do siebie" :-) Oglądajcie, komentujcie, chwalcie, krytykujcie;-) W końcu "nie piękne, co piękne, ale co się komu podoba!"

7 komentarzy:

 1. Witam, bardzo ładnie ozdabiane przedmioty! Trzymam kciuki za powodzenie bloga i czekam na dalsze 'wytwory' ;) Pozdrawia, Saboo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za komentarz i odwiedziny:-)

   Usuń
 2. Mi się bardzo podoba Twój blog. Witaj z blogowym świecie. Tworzysz piękne rzeczy, chętnie będę zaglądać i podziwiać.
  Zapraszam też do mnie pod moje włoskie słońce.
  Pozdrawiam.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję za odwiedziny i zapraszam w przyszłości:-)

   Usuń
 3. Na pewno będę zaglądać,bardzo tu ładnie.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog super, powodzenia :-) ja zostaję na dłużej :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny blog i bardzo uzdolniona właścicielka, Gratuluje! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)