poniedziałek, 8 maja 2023

Kartka na komunię dla dziewczynki - 2023

Kartka ręcznie robiona, kartka na komunię dla dziewczynki, komunia 2023, rękodzieło, handmade, rękodzieło artystyczne, stara pracownia

 Dzień dobry :-)

Przychodzę do Was z pierwszą propozycją kartki na komunię w tym roku. Rozmiar to 15 na 15 cm, a więc większy niż standardowe 13,5 na 13,5 cm. Wolę większe formaty, można na nich zdecydowanie swobodniej pracować i tworzyć ciekawe kompozycje. 

Kartka ma ręcznie robione kwiaty z foamiranu, ostatnio jestem totalnie zakochana w ich tworzeniu. Daje mi to nie tylko satysfakcję, ale i takie błogie odprężenie podczas tworzenia. Także możecie być pewni, że foamiran pod postacią kwiatów będzie tu częstym gościem :-) 

W prawym dolnym rogu jest miejsce, gdzie można dodać np banerek z napisami w stylu "Komunia święta Ani", albo wspisać datę czy co się tak naprawdę chce. Można też zostawić kartkę w takiej postaci i nic nie dodawać.

Karteczka jest ozdobiona też uroczą tekturką w formie ramki, która okala główną postać. Ozdobnym elementem jest piękny, złoty papier, którego ostatki właśnie zużywam...niestety nie jest już produkowany, a zamiennik nie jest aż tak złoty i lustrzany, ale trudno. Nie ma co rozpaczać nad tym czego nie można zmienić;-)

Kartka na chwilę obecną jest dostępna od ręki. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam na moją stronę na fb. Proszę pisać na priv. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, mam nadzieję, że macie się dobrze i do zobaczenia w następnych postach.

Agnieszka :-)

Facebook Stara Pracownia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)