niedziela, 23 listopada 2014

Proste ozdoby na choinkę z masy solnej - reniferki w szaliczkach :-)

Witajcie:-) Dzisiaj bardzo proste ozdoby z masy solnej na świąteczne drzewko. Będą to trzy renifery-łosie? Otulone pasiastymi szaliczkami, przypruszone obowiązkowymi oszronieniami;-)
Reniferki to bardzo wdzięczna postać, zawłaszcza w okresie świątecznym, także spodziewajcie się kolejnych wersji w zupełnie odmiennym stylu. Dzisiaj mega proste zawieszki na choinkę:
zawieszki na choinkę z masy solnej, ozdoby na choinkę z masy solnej, masa solna, salt dough, ozdoby na boże narodzenie z masy solnej, renifery z masy solnej
Łośki Reniferki z masy solnejPonieważ zdjęcia są równomiernie oświetlone nie widać zbytnio drobinek brokatu, ale każda z zawieszek ma je w innym kolorze. Jedna zielone, druga czerwone, a trzecia złote na takich właśnie paseczkach.
Następne wersje ozdób będą już bardziej trójwymiarowe z buźkami, ale takie też bardzo mi się podobają, więc musiały powstać;-)
Lakierują się też "nowe" aniołki z masy solnej. Nowe umieściłam w cudzysłowie, ponieważ czekały bardzo długo na pomalowanie, więc jakoś tak nie na miejscu wydawało mi się to określenie;-) Ostatnio prawie cały czas pochłaniało mi tworzenie świątecznych ozdób, a aniołki zeszły na drugi plan. Pora to zmienić, bo powiem Wam, że już się za nimi stęskniłam. 
Życzę wszystkim miłej niedzieli:-) 

8 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)