poniedziałek, 23 grudnia 2013

Masa solna - Aniołek z napisem "Wesołych świąt" i nieco "inne" życzenia;-)

Witajcie:-) Dzisiaj przychodzę do Was, by w imieniu aniołków i swoim złożyć wszystkim życzenia:-) Aniołki wytypowały swojego reprezentanta- o większym sercowym uśmiechu niż zwykle, by w tym szczególnym czasie przypominać wszystkim, by mieć serce ogromne, dla siebie, dla bliskich, dla wszystkich;-)
Aniołek z masy solnej, masa solna, anioł z masy solnej, salt dough, figurka z masy solnej, aniołek z napisem, aniołek z wiszącymi nóżkami, aniołek z doczepionymi włoskami
Aniołek z masy solnej
Korzystając z okazji ja również chciałabym złożyć Wam życzenia: Dla wszystkich razem i dla każdego z osobna:
W tym czasie niezwykłym życzę Ci uśmiechu, który zagości na Twojej twarzy każdego dnia. Umiejętności cieszenia się z rzeczy małych i śmiechu, który rozświetla przestrzeń dookoła, takiego serdecznego, od serca, który jest zaraźliwy jak katar w tramwaju;-)
Życzę Ci spokoju, umiejętności wyciszenia, gdy dookoła panuje burza, byś potrafił stanąć krok obok i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Pamiętaj, że nawet po największym sztormie, fale na morzu wyciszają się i zawsze wychodzi słońce.
Życzę Ci byś umiał przebaczać. Każdy popełnia błędy i każdy ma prawo je naprawić. W każdym momencie ma też prawo stanowić o sobie od nowa. Miej umiejętność dostrzegania tego w każdym, z którym się spotykasz na swojej drodze. Naucz się dostrzegać w ludziach dobro. W każdym z nas się ono znajduje, choć czasem skryte głęboko;-)
Życzę Ci byś nie chował urazy. Nie pielęgnuj w sobie uczuć, które Cię ranią. To tak jakby na rozbitym kolanie wciąż zdrapywać tworzący się strupek. Nie dając ciału możliwości regeneracji, tylko wciąż "puszczać" krew.
Życzę Ci umiejętności zachwytu nad światem. Dostrzegania piękna w każdym jego przejawie. Życzę Ci dostrzegania boskości w najmniejszej nawet rzeczy: w kamieniu na plaży, w pająku czającym się za obrazem, w zachodzie słońca. Widząc Go w tak małych detalach, zaczyna się widzieć Go wszędzie i świat staje się piękniejszym, bo rozumiesz, że nigdy nie jesteś sam:-)
Życzę Ci też chwili ciszy, takich tylko dla Ciebie, gdy wszystko milknie i zwalnia. Dzięki takim momentom masz szansę poznać siebie. Odkryć w sobie całe piękno wszechświata i zrozumieć swoją prawdziwą naturę...
Na koniec życzę Ci umiejętności spojrzenia na świat jako na wielką przygodę. Zrozumienia, że nie ma czegoś takiego jak pech i nieszczęścia, ale "okazje", wyzwania do stawania się wciąż lepszym człowiekiem. Jak mawia stare przysłowie "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" i tego właśnie Wam życzę! :-) Byście stali się najlepszą i najpiękniejszą wersją samego siebie. Nie myśląc o tym co było, czy o tym co będzie, ale właśnie tu i teraz:-) 

Wesołych Świąt! :-)

20 komentarzy:

 1. Agnieszko cudne życzenia:)Oby wszystkie się spełniły i mnie i Tobie i ludziom dookoła;)
  Pięknych Świąt Bożego Narodzenia;)

  OdpowiedzUsuń
 2. przecudne życzenia...dziękuję, Wszystkiego dobrego, spokojnych inspirujących Świat!

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodki aniołek :) Taki zimowy. Życzenia wspaniałe...oczywiście życzę spełnienia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne życzenia - dziękuję i życzę Tobie Agnieszko spokojnych Świąt i spędzenia magicznego czasu pod choinką. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny aniołek i piękne życzenia. Oby się spełniły :) Życzę Ci Agnieszko Radosnych Magicznych i Rodzinnych Świąt oraz duuuużo nowych pomysłów i weny twórczej na Nowy Rok !! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny aniołek i wyjątkowe życzenia :)
  Kochana życzę Ci spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wzruszeń i pozytywnych emocji !

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne życzenia :) dają dużo do myślenia. Wesołych Świąt Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesołych Świąt,Agnieszko!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyjątkowe życzenia ;) Wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 11. Sliczny aniołek - Zdrowych i radosnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wesołych,ciepłych pełnych miłości świąt.Wymarzonych prezentów pod choinką.

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne życzenia i piękny anioł!
  Wesołych świąt ! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Tobie też Agusiu wszystkiego co najlepsze w ten wyjątkowy czas. Przesyłam gorące buziaczki =) Ania

  OdpowiedzUsuń
 15. Wesołych i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam serdecznie i ciepluchno :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Wesołych,pogodnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku :) Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 17. Agnieszko :) Bardzo dziękuję Ci za życzenia :) Ja również życzę Ci Wesołych Świąt, żeby były spokojne , rodzinne i przepełnione ciepłem i miłością. Zaś w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności :)
  Troszkę późno pisze ale na pewno szczerze i od serca :)
  Oliwka

  OdpowiedzUsuń
 18. Wesołych Świąt zyczę i skoro o aniołach tu duzo,zapraszam do mojego bloga,który jest jeszcze bardzo, bardzo zielony, Lena

  OdpowiedzUsuń
 19. Kochani serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia:-) Mam nadzieję, że macie cudowne święta:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)