piątek, 20 maja 2016

Aniołek z masy solnej z okazji 1000 polubień na FB :-)

Witajcie:-) Dzisiaj pokażę Wam aniołka, który został przeznaczony na podziękowanie za 1000 polubień na Facebooku. Aniołka ma szansę otrzymać każda osoba, która wczoraj do godziny 14.00 została obserwatorem www.facebook.com/starapracownia . Tym razem poza takim faktem należy po prostu napisać w komentarzu za co lubicie Starą Pracownię. To wszystko:-) W niedzielę o 20.00 zostanie podana jedna osoba, która najbardziej mnie ujęła, rozśmieszyła, wzruszyła? Zobaczymy, w każdym razie wybrany zostanie jeden komentarz i do jego autora/autorki trafi wspomniany aniołek. Udział mogą brać tylko dotychczasowi obserwatorzy strony, ponieważ to im chcę podziękować za obecność. Nowi są jak najbardziej mile widziani, ale nie chciałam żeby ktoś dodawał stronę do polubionych tylko z tego powodu, a potem znikał. Jeżeli strona się spodoba, zapraszam serdecznie:-) 
A tak wygląda wspomniany aniołek:
aniołek z masy solnej, anioł z masy solnej, aniołki z masy solnej, anioły z masy solnej, salt dough angels, salt dough, masa solna
Aniołek z masy solnej
Wesoła Kluseczka z serduszkiem, oczywiście z masy solnej. Pomalowana farbami o perłowym i metaliczno-miedzianym połysku. Mam nadzieję, że taki aniołek wywoła uśmiech na Waszej twarzy. Dla mnie Kluseczki, to wyjątkowe aniołki. To taka forma arteterapii w sumie, poprawiacze nastroju po prostu;-) Chyba najczęściej wywołują uśmiech na twarzy u oglądających, a teraz mi to bardzo potrzebne, więc z tej ich pozytywnej energii staram się korzystać. 
Na sukience Aniołek ma nałożony brokat, średnio wygląda to na zdjęciu, ale w rzeczywistości drobinki migoczą wesoło:-)
Dzisiaj dalszy ciąg zmagań z niedyspozycją chorobową, najbardziej boli mnie fakt "wyłączenia aktywności twórczej". Głowa by chciała, a ciało mówi "zapomnij";-) Takie "marnowanie czasu" mnie irytuje. Mam nadzieję, że po weekendzie już będę mogła wrócić do pracy i wszystko powróci do stałego porządku. Dziękuję Wam bardzo za odwiedziny, komentarze, życzenia powrotu do zdrowia, dla Was również dużo zdrowia i miłego piątku:-)

6 komentarzy:

 1. Cuuudna Anielinka :)) Wesolutka ,taka Perelka Slodka :)) Kochana czas na tworzenie zawsze sie znajdzie , zdrowie najwazniejsze ,wiec uwazaj na siebie i sie kuruj !!! :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rocznicowy, piękny aniołek...:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesłodka, jak się w niej nie zakochać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy człowiek zapomina o sobie, ciało potrafi upomnieć się o Ciebie i powiedzieć - przystopuj, odpocznij, nie samą pracą się żyje. Choroba minie, ciało odpocznie, zregeneruje się, dobry nastrój wróci. Czasami trzeba zadbać o siebie. A kluseczka, zresztą jak każda z nich, jest urocza i każda z nich szepce cichutko - jesteśmy Twoje, dla Ciebie, bo Ty nas ulepiłaś, ozdobiłaś, dzięki Tobie jesteśmy ku radości innych. Wracaj do zdrowia i powtarzaj sobie , że czas bez pracy nie jest czasem zmarnowanym, jest dla Ciebie . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)