piątek, 22 stycznia 2016

Kartki w męskim wydaniu plus bonus;-)

Witajcie:-) Dzisiaj Dzień Dziadka, więc wszystkim Dziadkom wszystkiego najlepszego! Z tej okazji dwie męskie kartki w stylu retro.
Oto pierwsza z nich: z napisem "Życzę Ci podróży, tych małych i dużych..." :-)
kartki ręcznie robione, cardmaking, kartki dla niego, kartka dla niego, męskie kartki, męska kartka, kartka dla mężyczyzny ręcznie robiona
kartka dla niego
Kartka w kwadracie o wymiarach 13,5 na 13,5 cm. Dwa tagi (z balonem i globusem) o postarzonych bokach i przyciemnione tuszem "distress". Walizka to piękny stempel z męskiego zestawu. Pokolorowana Promarkerami i tuszem. Napisy miast i samolot to również pieczątki. Walizka i bilet "Bą włajaż" są na piance dystansującej, dzięki czemu całość jest bardziej trójwymiarowa.
A tu druga propozycja dla Panów: tym razem z autem w roli głównej.
kartki ręcznie robione, cardmaking, kartki dla niego, kartka dla niego, męskie kartki, męska kartka, kartka dla mężyczyzny ręcznie robiona
kartka dla niego z samochodem
Kartka podobnie jak poprzednia utrzymana w klimacie retro. Auto to pieczątka, którą najpierw odbiłam na kartce, a potem jeszcze raz na brystolu, żeby wyciąć karoserię. Pokolorowana Promarkerami, a następnie wycięta i umocowana na piance dystansującej. Szybki zrobione z plastiku, co nadaje całości nieco więcej realizmu. Wszystko postarzone, tak jakby było już wiekowe;-) 
A teraz na deser dwie kartki: Najpierw na Chrzest:
kartki na chrzest, kartka Pamiątka Chrztu Świętego, cardmaking, kartki ręcznie robione
kartka na chrzest
I jeszcze taka neutralna, dobra na każdą okazję;-)
kartki ręcznie robione, kartka na urodziny, kartka na imieniny, cardmaking, kartka z motylami
kartka ręcznie robiona
Wszystkie moje kartki są trójwymiarowe, więc już kolejny raz nie będę pisała o piance dystansującej, etc;-) Zawsze też gdzieś przemycę jakąś "kropelkę" koraliczkową, perełkę, etc. Nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła. Nawet karta z walizką ma takie dodatki, zresztą samochód na dole też ma perełki w płynie;-) Jak szaleć to szaleć. Mam nadzieję, że kartki przypadną Wam do gustu. Miłego początku weekendu i zdrowia! :-)

5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)