środa, 10 lipca 2013

Masa solna - Aniołek błogiej zadumy ;-)

Witajcie:-) Oto kolejny aniołek wykonany z masy solnej. Jakoś mam słabość do ciemnych włosów i 99% aniołków, to u mnie brunetki, szatynki, etc;-) Ten nie jest wyjątkiem.
Tradycyjnie wykonany z "klasycznej" masy solnej i pomalowany farbami akrylowymi. Elementem najbardziej przykuwającym uwagę są tu chyba zalotne rzęsy;-) Nadają mu (a raczej jej) takiego rozmarzonego wyrazu;-) Jak patrzę na tego aniołka, to mam wrażenie jakby rozpływał się w jakiejś błogiej zadumie;-) 
Usta najczęściej maluję w formie serduszka. Jakoś tak to sobie z czasem wypracowałam i póki co mi odpowiada, ale oczywiście zdarzają się i inne "stylizacje". Jak się zresztą przekonacie za jakiś czas.


Aniołek powstał zanim po "pannie Rozalii" zaczęłam nadawać im imiona, więc na siłę nie będę tego teraz robić. Niech zostanie po prostu aniołkiem błogiej zadumy;-)
A tak z ciekawości- czy Wam nasuwa się jakieś imię dla tego aniołka? Przy Rozalce samo wpadło do głowy i nie było innej opcji- tutaj cisza...;-)
Dzisiaj to by było na tyle:-) Bezimienny aniołek i jego twórczyni mówią Wam: "Dziękujemy za odwiedziny i komentarze:-)". 
Wiem, że są wakacje, pora urlopowa i pogoda (odpukać) dopisuje, stąd tym bardziej jestem szczęśliwa, że znajdujecie czas, by tutaj zagościć;-)

7 komentarzy:

 1. Prześliczny aniołek! Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeuroczy:) A imię Miłka, od razu samo mi się nasunęło. Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mamy sprawę "załatwioną" aniołek będzie od teraz nosił imię Miłka:-)Bardzo mi się podoba:-)

   Usuń
 3. Faktycznie jest rozmarzony,jakby w innym świecie;)To fajne jak ma się takie zdolności do malowania,żeby móc wyrazić nastrój,a Twoje aniołki to nie tylko zwykłe figurki z pomalowanymi usteczkami i oczętami;)Super:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniołek niezwykle uroczy :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)