poniedziałek, 8 lipca 2013

Biżuteria - Kolczyki ze szkłem weneckim

Witajcie:-) Zaczął się nam kolejny tydzień wakacji. Na szczęście słońce na niebieskim niebie gości od rana. Trzeba się nim cieszyć, bo polskie lato nie jest takie oczywiste;-) Z tej okazji chciałabym pokazać Wam coś,co się pięknie w naszym słonku mieni: kolczyki ze szkła weneckiego, okalane wieńcem różyczek- oto i one:
Kolczyki, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria autorska, Unikatowa biżuteria, rękodzieło, kolczyki ze szkłem weneckim, szkło weneckie
Kolczyki są długie. Bez bigli mają około 6.7 cm , a z biglami to już 8.5cm ;-)Osobiście bardzo lubię takie "dłuższe" wersje;-) 
Wykorzystane szkło weneckie ma zatopione w środku pasmo połyskującego sreberka w błękitno-miedzianym kolorze. Pięknie błyszczy się w słońcu i sztucznym oświetleniu. Kolczyki zdobią dodatkowo dobrane pod kolor różyczki i małe koraliki, harmonizujące kolorystycznie z zatopioną w koralach folią.
Kolczyki, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria autorska, Unikatowa biżuteria, rękodzieło, szkło weneckie, kolczyki ze szkłem weneckim
Doczepione do kolczyka elementy mogą się swobodnie przemieszczać, jak to widać na powyższym zdjęciu. Wydaje mi się, że takie "luźne" połączenie daje wrażenie lekkości. Zresztą dzięki temu za każdym razem całość wygląda nieco inaczej;-)
Na dzisiaj to wszystko. Uciekam cieszyć się słonecznym dniem:-)

7 komentarzy:

 1. Kolczyki są piękne. Też lubię dłuższe wersje kolczyków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że zostało mi jeszcze "skrzywienie" po tym jak sama robiłam kolczyki i pierwsze co zobaczyłam to ślicznie i równiutko zrobione loopiki:) A kolczyki cudne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wooow! To jest naprawdę cudowne :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne kolczyki! Tworzysz wspaniałe prace, jestem pełna podziwu! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 5. O rety jakie słodkie i piękne, aż miałabym ochotę je skosztować :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudeńka! Ślicznie się mienią kolorami:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde pozostawione tutaj słowo:-)